نرم افزار اندروید عشقی

راحت تر از گذشته در دنیای عشقی قدم بردارید، با نصب نرم افزار اندروید فروشگاه اینترنتی عشقی دسترسی سریع تری به محصولات داشته باشید.

دریافت نرم افزار

معرفی نرم افزار اندورید فروشگاه اینترنتی عشقی

با نصب نرم افزار کد تخفیف هدیه بگیرید.

با توجه به همراهی شما عزیزان و استقبال بی نظیر شما از محصولات عشقی طی چند سال همکاری بر آن شدیم تا برای سهولت در عملکرد فروشگاه و همچنین بالابردن سرعت در کار ، نرم افزار اندروید نسخه بتا را با ورژن 1.2 برای شما طراحی و برای دانلود روی سرور سایت قرار بدهیم امید است با درج نظرات انتقادات و پیشنهادات ما را در نسخه های بعدی همراهی کنید.

نرم افزار چه سودی برای ما دارد؟

سوالی که شاید خیلی از بازاریابان عزیز ما داشته باشند , این نرم افزار به شما کمک میکند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشید , قیمت های ویژه بازاریابی را مشاهد کنید،لیست سفارشات را بررسی کنید و امکاناتی این چنین را در تلفن همراه هوشمند خود داشته باشید.


اما پشنهاد ویژه عشقی !

با نصب نرم افزار اندروید ما و مراجعه به منوی معرفی به دوستان ، نرم افزار ما را به یکی از طریق به دوستان خود معرفی کنید تا علاوه بر دریافت اعتبار حساب کاربری ، کد تخفیف های ویژه نیز دریافت کنید ، البته شرط آن است که دوست شما نرم افزار را از طریق لینک ارسالی شما دانلود و نصب کند.

نیاز به مشاوره دارید؟
کلیه حقوق برای فروشگاه عشقی محفوظ می باشد. طراحی توسط مد مدیا