شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی عشقی:

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی عشقی به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وبسایت فروشگاه اینترنتی عشقی و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی عشقی از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی عشقی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و خدمات فروشگاه اینترنتی    عشقی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر وبه روزرسانی می­شود و شما توافق می­کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می­شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی عشقی اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی­که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی عشقی استفاده می­کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می­کنید و یا به فروشگاه اینترنتی عشقی ایمیل میزنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می­شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می­کنید که فروشگاه اینترنتی عشقی به صورت الکترونیکی(از طریق پست الکترونیک، سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد. هم چنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی عشقی، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت  اینگونه ایمیل و یا پیامک نداشته باشند، می­توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی عشقی را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که3000535000 تنها شماره ای است که فروشگاه اینترنتی عشقی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می­کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی عشقی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی عشقی است و در صورت دریافت چنین پیامکی لطفا جهت پیگیری قانونی آن را به شماره  09359651919  اطلاع دهید. هم چنین 3000535000  سامانه ارسال پیام کوتاه است که وضعیت پردازش سفارش فروشگاه اینترنتی عشقی را به اطلاع کاربران می­رساند و روشن است که امکان دریافت پیام های شما از طریق این شماره جود ندارد.

سیاست های  رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی عشقی به اطلاعات مخفی و یا خصوصی اشخاصی که از این وب سایت استفاده می­کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می­کند. فروشگاه اینترنتی عشقی متعهد می­شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وب سایت نماید. در واقع با استفاده از  فروشگاه اینترنتی عشقی شما رضایت خود را از این سایت نشان می­دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هریک از خدمات فروشگاه اینترنتی عشقی مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و داده ها  و کلیه مطالب، تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی عشقی محسوب می­شود و حق استفاده و نشر مطالب موجود و در دسترس در انحصارفروشگاه اینترنتی عشقی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی عشقی محفوظ می­دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روزکاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش­های ثبت شده در طول روز­های کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می­­شوند. فروشگاه اینترنتی عشقی به مشتریان و کاربران خود در طول 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می­دهد ولیکن از ساعت 10 صبح تا 18 بعد از ظهر روزهای کاری، امکان پاسخ گویی و ارسال سفارشات می­باشد.

کلیه سفارش های ثبت شده در سای تفروشگاه اینترنتی عشقی به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل در صف پردازش قرار می­گیرند. فروشگاه اینترنتی عشقی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش­ های ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را می نماید، با وجود این در صورتی که موجودی محصولی درفروشگاه اینترنتی عشقی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری  به سفارش گذاری حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه عشقی محفوظ است و یا مشتری می­تواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین کند.

فروشگاه اینترنتی عشقی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف  کند و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال می­شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی  مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای فروشگاه اینترنتی عشقی محفوظ است

طرح تشویقی پیشنهاد شگفت انگیز(پروموشن)

طرح تشویقی شگفت انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف­هایی بسیار ویژه نسبت به فروش­های  ویژه درج می­شود. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد به اتمام می­رسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می­کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. در صورتی که کالایی در روز قبل از فروش شگفت انگیز به سبد اضافه شود و در هنگام پردازش، کالا در طرح شگفت انگیز باشد، قیمت شگفت انگیز اعمال می­شود. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید(پروموشن) است،فروشگاه اینترنتی عشقی تعهدی در قبال پیشنهادهای تعدادی ندارد و در صورت امکان فروش تعدادی، هماهنگی­های لازم انجام می­گردد.

بازدیدکننده گرامی وبسایت در حال بروز رسانی محتوایی و گرافیکی می باشد ، لذا امکان ثبت سفارش آنلاین وجود ندارد.
پیرو بروز رسانی از برخی اختلال های موجود پوزش می طلبیم